Čištění exteriéru

Ruční mytí aut bez vody: 

Suché mytí vašeho vozu bez zbytečných litrů vody.

ECOSMART RU je unikátní přípravek pro mytí automobilů, motocyklů a jiných povrchů bez použití vody. Bezpečně odstaňuje nečistoty a kontaminace z povrchu bez jakéhokoliv poškození a nebo poškrábání lakovaného povrchu (suché mytí).

Je to inteligentní chemie která funguje metodou nastříkat a jednoduše setřít na jakékoli ploše – části vozidla, včetně skel, kol, plastů, motorových prostorů, podvozků i kovových povrchů.

 

Mytí párou:

Tento moderní způsob mytí má celou řadu výhod.

Mytí párou je účinné a šetrné k vašemu vozu, dokáže auto zbavit i těch nejodolnějších usazených nečistot (nejen na povrchu, ale hloubkově a také ve všech nedostupných místech). Odstraňuje bakterie, viry, roztoče a s nimi spojený nepříjemný zápach. 

Při mytí párou nevzniká riziko poničení laku.

Jak je to možné? Odpověď je celkem jasná: Kombinace vysokého tlaku a teploty až kolem 180°C, díky tomu je mytí párou ekologické,  protože je k němu zapotřebí malé množství vody a obejde se bez chemikálií.

 

Dekontaminace laku:

Dekontaminace laku je nedílnou součástí před každým voskováním, Clay (dekontaminační přípravek) odstraňuje veškeré nečistoty způsobené běžným používáním vozu na pozemních komunikacích, jako jsou zbytky rzi, poletující hmyz, kousky asfaltu a jiné.

Clay bezpečně odstraní tyto nečistoty z laku a zanechává jej zrcadlový a hladký připravený k vosku.

Dekontaminace se aplikuje na umyté auto, nečistota, která stéká po laku je usazený prach, který běžným šampónem nesmyjete!

 

Voskování karnaubským voskem: 

Nanášíme na dokonale umytý a nejlépe dekontaminovaný povrch laku.

Karnaubský vosk je 100% přírodní vosk. 

Je to jemná, tekutá konzistence, která se vsákne hluboko do povrchu laku, aby vytvořila nejhlubší možný lesk s mokrým efektem. Po tomto dokonalém, přírodním, ochranném filmu stéká voda rychle a nevytváří žádné vodní skvrny, zároveň brání usazování nečistot do povrchu laku.